Zabiegi

 

 

Metoda LONG-TIME-LINER

 

    Studio Kosmetyki Profesjonalnej oferuje Paniom trwały makijaż ust, oczu i brwi utrzymujący się od 3 do 7 lat. Makijaż permanentny jest idealnym rozwiązaniem dla Pań, które w sposób naturalny chcą podkreślić kontury ust, linię brwi i oprawę oczu. Zależnie od intensywności wybranego pigmentu możemy osiągnąć efekt bardzo naturalnego korygującego makijażu lub intensywniejszy zastępujący codzienny makijaż. Dobierając barwniki w taki sposób, aby były jak najbardziej zbliżone do naturalnego kolorytu możemy również delikatnie skorygować niedoskonałości urody, zintensyfikować naturalny kolor, zmienić kształt i wielkość ust oraz łuku brwiowego, a także wzmocnić oprawę oczu. Makijaż permanentny harmonizuje z naturalnym wizerunkiem, jest dzisiaj najbezpieczniejszym i najpiękniejszym makijażem na świecie

Metoda Long Time Liner jest od 13 lat najbardziej renomowaną na świecie.
   W Studio Kosmetyki Profesjonalnej z powodzeniem wykonuję ten zabieg od ponad 16 lat.
    Makijaż permanentny wykonywany metodą Long Time Liner jest bezkrwawy. W metodzie tej igła nie dochodzi do skóry właściwej. Urządzenie pracuje bardzo powierzchownie i nie ma obawy, że barwnik wbity za głęboko pozostawi trwały nierówny tatuaż.
   Pracę aparatu można porównać do haftu najdelikatniejszej koronki. Do zabiegów używa się jednorazowych igieł. Igły są pojedyńcze, a nie podwójne czy potrójne - tylko pojedyńczą igłą można wykonać perfekcyjnie dokładny makijaż. Tylko tym apratem można cieniować.
   W metodzie LONG_TIME_LINER używamy najwyższej jakości nieorganicznych pigmentów mineralnych, nietoksycznych i niealergizujących, które zostają osadzone w naskórku i zmagazynowane w przestrzeni międzykomórkowej. Barwniki są wprowadzane bardzo równomiernie i po 3-4 latach ulegają stopniowemu rozjaśnianiu z równą intensywnością na całej poddanej zabiegowi powierzchni.Przewagą aparatu nad innymi jest również możliwość zachowania całkowitej sterylności.


Kontur ust                                   Czas trwania :   90 min;                         Cena: _  500 zł;

Kontur ust z cieniowaniem            Czas trwania :   90 min;                         Cena: _  750 zł;

Całe usta                                     Czas trwania : 120 min;                         Cena: _ 1000 zł;

Kreski górne                                Czas trwania :   90 min;                         Cena: _  350 zł;

Kreski dolne                                Czas trwania :   60 min;                          Cena: _  300 zł;

Brwi                                            Czas trwania : 120 min;                          Cena: _  600 zł;